Ettevõttest

Tere tulemast Instechi – Teie elektri- ja ventilatsioonipartner!

Meie Lugu:
Instech on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kus me usume, et mugavus, tõhusus ja turvalisus algavad õigesti projekteeritud ja hooldatud elektri- ja ventilatsioonisüsteemidest. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi, mis vastavad tänapäeva nõudmistele ja loovad mugava, tervisliku ja energiatõhusa sisekliima.

Meie Missioon:
Instechi missiooniks on olla Teile elektri- ja ventilatsioonilahenduste pakkuja, kes loob väärtust klientidele, keskendudes usaldusväärsusele, innovatsioonile ja kõrgele teeninduskvaliteedile. Meie eesmärk on tagada, et iga klient tunneb end turvaliselt ja mugavalt oma ruumides, teades, et tema süsteemid on meie eksperdimeeskonna hoole all.

Meie Visioon:
Näeme tulevikku, kus iga hoone, olgu see siis kodu või ettevõte, on varustatud tänapäevaste ja jätkusuutlike elektri- ja ventilatsioonilahendustega. Soovime olla juhtivaks jõuks säästvate tehnoloogiate rakendamisel, aidates kaasa energiatõhususele, keskkonnasõbralikkusele ja inimeste heaolule. Instech soovib olla tuleviku eeskujulik ja vastutustundlik partner, kes panustab jätkusuutlikku arengusse.

Valides Instechi oma elektri- ja ventilatsioonipartneriks, saate osa meie pühendumisest projekti edukusele. Ootame innuga võimalust luua just teile paremaid ja nutikamaid lahendusi, mis aitavad kaasa Teie kodu või äriprojekti edule ning toetavad tulevikku suunatud visiooni.