Osonaatorid

Miks just AirMaid® osonaatorid? Sest osoon on looduslik ja tõhus puhastaja!

Meie osonaatorid on ideaalsed nii väikeste ruumide õhupuhastamiseks kui ka suurtele köögialadele või suurtele tööstustele, aidates tagada puhta ja värskema õhu nii külastajatele, töötajatele kui ka ümberkaudsetele elanikele.

Loodusliku ja tõhusa puhastajana on Osoon gaas, mis koosneb kolmest hapnikuaatomist molekuli kohta. Gaasil on lühike poolestusaeg, kuna see reageerib ümbritsevate looduslikult esinevate ainetega. Lisaks võib selle sissehingamine kõrgetes kontsentratsioonides olla ohtlik (vt osooni piirväärtused).

Osooni on pikka aega tööstuses kasutatud ja sellel on mitu kasutusala. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

Osooni piirväärtused: NGV (taseme piirväärtus) 0.1 ppm (kehtib tööpäeva jooksul, st 8 tunni jooksul). TGV (lae piirväärtus) 0.3 ppm (kehtib 15 minuti referentsperioodil).

Osooni kiht tekib looduslikult Maa atmosfääris fotokeemilise protsessi käigus, mis toimub siis, kui päikeselt tulev ultraviolettvalgus tabab ja jagab hapnikku, muundudes vabaks hapnikuks ja osooniks. Osooni suurem kontsentratsioon stratosfääri alumises osas on kasulik maaelule, vähendades kahjuliku ultraviolettkiirguse hulka, mis jõuab maapinnale.

Küsi meilt pakkumist ja kui sa tegeled ventilatsioonitööde vallas, siis küsi meilt hinda edasimüüjatele.